Štěňátka čivavy


Odchovy

Vrh „A“ 29.1.2007


 Alexandra – krátkosrstá, zlatá matka French Ampit
otec Quido Gilovam
 Arabeska – krátkosrstá, plavá
 Arwen Lady – dlouhosrstá, plavá s maskou
civava stene
Alexandra

Vrh "B" 11.12.2007


Otec: FLIPPER DAVID A GOLIÁŠ (čokoládový)
Matka: REBI KŘIŠŤÁLOVÉ OKO
civava stene
Bucifálek

Vrh "C" 9.1.2009


Otec: Woody z Kmochova Zátiší (Chovný A20 000000000000, váha 1,9kg)
Matka: Rebi Křišťálové oko

26.2.2009 - Cácorka už nám povyrostla, i když moc gramů nepřibrala, bude v dospělosti do 2kg, váží v 6 týdnech 490g

Maminka už moc nekojí, ale Cácorka má mlsný jazýček, papá jen kuřátko, granulky občas a tak se není čemu divit, že až tolik nepřibírá...Je to divoška, měli jsme na víkend na návštěvě čivaví miminka od bratra a dováděli spolu, holt jí chybí sourozenec:))) Tudíž ví, že jí granulky, či masíčko nikdo nesní a tak nemá potřebu se přejídat či hltat:)))

Učíme jí venčit na podložky je to mazílek, dává suprové pusinky a pořád by se jen chovala:)))

Cácorka 6 týdnů Cácorka 6 t Cácorka 6 t výst.postoj
Ouška jí ještě zatím nestojí, ale má čas a vylepovat začneme, pokud bude třeba, až tak za 14 dní:))) Má krásnou kulatou hlavinku, krátký nosík a i když to není na fotkách vidět, tak nůžkový skus a řezáky 6/6:)) Výstavní postoj

9.1.2009 jsme se dočkali a po dlouhém snažení a víc jak roce máme štěňátko (fenečku) čivavinky od Rebinky. Narodila se císařským řezem, byla na Rebinku veliká-vážila 147g, sama by jí nevytlačila. Obě jsou v pořádku, holčička dostala jméno Cácorka a ve 4 týdnech váží 405g.Barva vypadá, že bude plavá s bílými znaky, na hlavičce má bílou lysinku, náprsenku a bíle tlapičky, srst dlouhá. Už vylézá z pelíšku a běhá a šmejdí a také ochutnala Pribináček. K odběru bude v polovině března.

cacorka_a_dastik_009 cacorka_a_dastik_055 cacorka_a_dastik_056
cacorka_a_dastik_nacvik_vystavniho_postoje cacorka_a_dastik_s_panickou


O prázdninách se u nás zastavili noví majitelé Cácorky, ukázat se, jak vyrostla a jak se jí přeměnil kožíšek:))) Z plánované plavé " vybledla" a zesvětlala na krásnou smetanovou. V nové rodině jí rozmazlují a všude jí berou s sebou:))) Do práce do kanceláře, na výlety, na návštěvy, prostě další člen rodiny. Mám radost, že se má jak v nebíčku a velmi tímto páníčkům děkuji, že se o ni tak dobře starají.

cacorka_5m cacorka_5m_cestuje cacorka_a_navsteve_5m
Cácorka 5 měsíců Domácky jí říkají Nelinka a i v autě má svůj prostor a pohodlí:))) Vyrostla v krásnou psí slečnu, nemyslíte? Dokonalost a ušlechtilost sama.

Vrh "D" 17.7.2009 - Dantes z Hanische


Otec: Sultan du pays Gabaye
Matka: French Ampit
barva plavá, melír

17.7.2009 - chlapeček měl těžký start do života. Je to bojovník a držíme mu palečky, aby u náhradní maminky a sourozenců zdárně rostl a jak začne sám baštit, vrátí se k nám domů.

Dantes z Hanische    
Dantes z Hanische, barva zlatá, dlouhosrstý    

18.9.2009 - Dantík nám roste jako z vody. I když v dospělosti bude malinký, odhaduji tak do 2kg, dohnal svůj váhový deficit po narození a dělá nám samou radost. je to malinký divoch a piraňa v jednom. Libuje si v okusování noh a s ostatními čivavičkami pořádá závody a dostihy po kuchyni. Až mám kolikrát strach, aby jednoho dne špatně nevybral zatáčku a nenarazil:)) Váží v 7 týdnech 650g, papá granulky, masíčko a mléčné výrobky, dává úžasné pusinky a jazýčkem vylizuje nosní dírky:))) Je to pejsek k výstavám, nemá žádnou chybku na kráse, vše na svém místě a krásné proporce, má velký potenciál....

S paničkou je blaze:))) U páníčka na pomazleníčku Dantes 7 týdnů výstavní postoj
S paničkou je blaze:))) U páníčka na pomazleníčku Dantes 7 týdnů výstavní postoj

Dantíček se má ve své rodině jako v ráji. je milován a dopřává si přepychu:))) K odpočinku si může vybírat z několika pelíšků včetně miniaturní kožené sedačky:))) proti chladu a nepřízni počasí se pyšní krásnými oblečky, má luxusní obojek. nerad chodí na vodítku, je velmi hravý a temperamentní.
Dantík je kopií své maminky French Ampit, posuďte sami:))) A to nejen vzhledem, ale i povahou...

dantes Dantík 7 měsíců Danty 7 měs.odpočívá
Dantes Dantík 7 měsíců Danty 7 měs.odpočívá
danty 7 m a už spí:)))    
Danty 7 m a už spí:)))    

Vrh "E" 15.1.2010 - Eliška z Hanische


Otec: Sultan du pays Gabaye
Matka: Rebi Křišťálové oko

narozená 160g veliká fenečka. Už od narození se projevuje jako velký jedlík, s cecíkem v pusince i usíná:)) je zajímavě zbarvená, medově hnědá s bílými znaky. V 10 dnech otevřela očička, váží aktuálně v 5 týdnech 560g, už si začíná hrát, běhat a poznává okolí...Do všeho kouše, vrčí a je velice temperamentní.

Eliška 5 týdnů Eliška 5 týdnů Eliška 5 týdnů
  Eliška 5 týdnů  
Eliška 5 týdnů Eliška 5 týdnů Eliška 5 týdnů
  Eliška 5 týdnů